Zamítnuto FK

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Datum a čas incidentu
30.3.
Důkazy
Demo čas 40:30
Steam ID hráč
# 240 3 "SushiMaster69" STEAM_1:0:446082023 24:24 78 0 active 196608
Demo
jb_obama_v5_beta_30-03-2019_19-33-56.dem
Doporučení z Vaší strany
Ban na ct na dobu 2 hodin herneho casu
Co byste si přál / a jako kompenzace
Vip
Prohřešek
Freekill
Od 40:30 sa začína nové kolo v ktorom som dostal kill ..
Prosim dopozerať cele kolo

Suši

New member
Pozri zlatko, demo som videl. Síce som bol presvedčený, že si skočil, (to si nakoniec len tak divne zišiel z postele), ale máš pravdu, tak sa ospravedlňujem. Pri tom kvante ľudí, koľko vás bolo na obame a myslím si, že každy kto bol ct vie aké chaotické to niekedy môže byť a potom keď som ešte vpoho, že urobíte nejakú pičovinu ale ja vás za to nezabijem a vy napriek tomu zdrhnete, tak som bol už aj vynervovaný. Nemyslím si, že za jeden debilný FK by som mal dostan ct ban na 2 hodiny a ty VIP tak to tu nechodí. Pokiaľ teda viem. Taktiež keby som mal byť taký toxic, že za každy FK čo niekto dal a nedal si slay a mám ho dávať na fórko, tak by si tu už videl dobrých 20+ reportov a to len odomňa (nehovorím o ďalšich...). A čo sa toho FK týka neviem či mám nejaký ban na 30 minút, ale ak hej tak vpoho, berem to, ako sa vraví aj majster tesár sa raz utne :)

Pozri si moj minuly report nemyslim tie vipka dajak vazne ani tie veci ohladom banu je to iba take "ako by som si to predstavoval" :D takze zas tak vazne to neberiem .. taktiez ked mi niekto povie ze nechcel dat ten fk - no proste to neriešim *cink* ked mi ale niekto bude dookola hovorit ako sa on nemyli a on vie ze som SKOČIL urobím všetko preto aby som ho presvedčil o opaku.. ak ho to nezaujima, tak bude. :) (nechcelo sa mi písat diakritiku+ked si to ešte čítam pôsobí to moc agresívne.. nemalo to tak byt)

Suši

New member
Aha neviem či ti to nedošlo z toho čo som napísal pred tým ale čo sa týka toho FK keby to bolo fakt nechtiac FK tak sa ospravedlním a dám si slay, no henten kill bol na základe toho, že som to videl z môjho uhlu ako keby si skočil, a tak som ťa zabil. Strašne veľa ľudí ma chuť vždycky argumentovať čo urobili a prečo dostali ten FK čo ja na jednej strane chápem, no na ďalšej strane, keď jednoducho viem prečo som ich zabil tak nemám čas a chuť sa s nimi hádať a viesť nejaké dlhé diskusie, prečo som ich zabil. Čo sa týka teba HEJ, argumentoval som a bol som presvedčený, že si skočil, no po tom čo som si pozrel demo som zistil, že som sa mýlil, za čo som sa už ospravedlnil. Celkovo nechápem prečo sem ťaháš jeden jebnutý FK, pritom sám píšeš, že zas tak vážne to neberieš a ktorý za prvé bol nedorozumenie a za druhé bol len jeden a nejako sa neopakoval ani nebol MFK alebo ďalšie sračky. Fakt sa mi tu nechce písať slohovky, zajtra je škola dobrú noc...

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní