Schváleno unban 2

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
kira má 6-7 tisic hodín je to globál tak čo tu riešite jeho 70 killov a 80% hs na silveroch čo nevedia ani jak sa to hrá prečo by mal cheatovať ako za to že je v hentej skupine ? sparta vážne :DDD jako haluz je že sparta príde raz za čas na ten server a už by chcel dávať bany pritom keď on púštal hudbu a trolloval že už nechce byť adminom to je samozrejme ok ... a to video čo poslal fastman za to že jeden ked cheatuje tak musia mať aj ostatný v skupine hacky ... a ževraj sparta niečo splietal že má strafe hack :DD má 6k hodín čudné že ešte nedostal ban 🤔
V pohode ? Či čo Bereš 😭😭😭 lebo chcem to aj ja

majster

Member
@Fastmancz vies co to je autostrafe ?
Je to druh hacku a na serveri je zakázane pouzivať hacky
Je zakázáno používat jakékoliv programy nebo scripty, které by vás zvýhodňovali nad ostatními hráči.--- je to v pravidlach

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Jenže je potřeba si uvědomit, že se jedná o server, který má automatický bhop, v takovém případě se to nedá hodnotit.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Sparta ty si borec fakt dať ban za to že je rýchlejší ako ty :D veď má na tom nahrané 6-7k hodin ...
Veď v bhopoch som slabý ako čaj od začiatku mapy som ho pozoroval a zato sme dávali bhop mapu videl som že bol stále prvý a stage preskakoval len tak , s -repom sme ho pozorovali a sme zdedukovali že má ale aj tak už to je jedno bohužiaľ

spaky-

New member
Veď v bhopoch som slabý ako čaj od začiatku mapy som ho pozoroval a zato sme dávali bhop mapu videl som že bol stále prvý a stage preskakoval len tak , s -repom sme ho pozorovali a sme zdedukovali že má ale aj tak už to je jedno bohužiaľ
Ved toto že s -rep sme zdedukovali .. -rep je presne taky že ked je niekto lepsi jak on tak už ho hned podozrieva a čo si myslis ze ti bude protirečiť že nie Sparta on je lepsi jak ja ..

kira1

New member
Tebe ten unban asi hodně štve co? @majster psal jsem, že demo nemůžu poslat, protože nejsem doma. Navíc si to demo můžeš najít sám jestli na to máš dostatečné iq.

kira1

New member
Jak už jsem 2x psal, nejsem doma, což znamená, že nemám přístup k pc takže to demo nepošlu.

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní