Zamítnuto Zdravíčko Filip ma zabanoval len tak

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

Gh0sTiČ

New member
Jméno admina
Filip Филип Chapaču
Datum a čas incidentu
baj oko 14:25
Důkazy
Hráči na serveri -> honza, jurika, karma, niaky slaninový robino a kopa dalsich
Demo
nechce sa mi to hladat a su to 2 mapy
Doporučení z Vaší strany
Odobrat admina, stal sa mfkill on to neriesi nadavaju tam ludia on to neriesi a mne da ban za nic
Co byste si přál / a jako kompenzace
Spravodlivosť
Prohřešek
Zneužití admin práv
Zdravíčko Filip ma zabanoval len tak, robil som si srandu len tak, tak som dostal mute a gag :D no len pánovy to asi nestačilo a mal komlexy tak ma zabanoval len tak, dík za prečítanie a vyriešenie tejto nepeknej potkýňačky na serveri. s pozdravom vždy slušne oblečený pepegaGhost. ;)

Filip Филип Chapaču

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Ahoj,nadávalo a uražalo tam veľa ludí ale ty aj po tom ako som upozornil že kto ešte bude pokračovať v urážkach a nadávkach dostane mute si stále neprestal.Tak som ti dal mute,gag.Dalej som to neplánoval riešit a ban si dostal za to že si ten mute obchádzal.

Gh0sTiČ

New member
1.2) Pravidla serverů CMG

1. Reklama – Permanentní ban.
  2. Obcházení pravidel – ban.
  3. Nadávky, urážky (rasistické, do rodiny a jiné), voice spam – ban.
  4. Hráč respektuje admina, když mu něco řekne.
  5. Vydávání se za admina – ban.
  6. Je zakázáno šířit osobní informace.
  7. Je zakázáno používat jakékoliv programy nebo scripty, které by vás zvýhodňovali nad ostatními hráči.
  8. Mrtví nesmí radit. Poradit smí pouze v případě že je nějaký hráč AFK. (Mrtví nesmí radit přes jakýkoliv komunikační program)
  9. Je zakázáno jakkoliv obcházet pravidla.
  10. Nebugovat mapy, nezneužívat chyby v mapách.
  11. Je zakázáno pouštět hudbu, zvuky a jiné věci do hry.

obchadzanie mutu tu nevidim takze ban som dostat nemal. dakujem.

KelloSVK

New member
Ako Ghost nič v zlom ale kus použi aj hlavu xd Sice neviem ako si mohol obíjsť mute ale ta šak kus rozumu xd

Gh0sTiČ

New member
Však vravím že som to cez ip pretaktoval z myski na 2 procesory a infra svetlom do monitoru. a nemozem mat ban za nieco za co nie je LULW

Karlik

Admin
Zaměstnanec
GHOsTiČ pokud jsi nadával i po upozornění tak si to zasloužíš. a šmitec :p

Gh0sTiČ

New member
po upozorneni som dostal mute a gag takze stale sme sa neprepracovali k tomu banu -_-
ten ban bol na druhej mape za udajne pretaktovane obkracanie mutu, to v pravidlach nieje, dalsi co nevie citat

Filip Филип Chapaču

Admin
Zaměstnanec
Zdravím
7 dní ?? Je nejak veľa nie nezdá sa ti a ako obchádzal mute ?
Neviem ako obchádzal mute, na to ze týždeň je veľa -
[TD]Invoked on[/TD]
[TD]28.06.19 17:34[/TD]​
[TD]Banlength[/TD]
[TD]1 mo [/TD]​
[TD]Expires on[/TD]
[TD] 28.07.19 17:34 [/TD]​
[TD]Reason[/TD]
[TD]Obchádzanie mute ignorovanie admina[/TD]​
[TD]Banned by Admin[/TD]
[TD] SpartaSVK [/TD]​

Lážino

Member
Zdravím tu je váš milý, známy a krásny Storyteller a Master slohov Lážo.

-Tak na úvod som si povedal že "bráško idem na CMG a potlačím nátlak cringe a toxic komunity.
-Neverím na náhody a to aká tam bola nálada tiež nebolo len tak pre radosť.

"Keď začneme od začiatku kedy bol ghost ešte len malý elektrotechnik v plienkach ktorý opravoval len Wi-Fi stlačením spínača Off a Mr.Filip ešte nevedel čo je cmg sa stal zázrak....
Bolo to neuveriteľné, nikto by nečakal že by to bolo možné, takýto pokus by dokázal zmeniť život na Jailbreaku...
CMG Komunita by bola normálna nie toxická a cringe,,

(↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑)
-Po tom čo sa Pan Salieri zamyslel na tými slovami čo sú nad týmto velice nezaujímavým príbehom si povedal že najprv vás natiahnem čítaním takýchto blbostí, a až potom sa vyjadrím k zneužívaniu admin práv a nezvládnutí adminských povinností.

-Takže pointa keď som tam prišiel tak bol tak extrémny hluk, ako si napísal nadávalo a urážalo ho veľa ľudí ,lenže on dal mute a gag až PO tom čo
si ho upozornil. Popravde upozornenie neviem ako ostatný ale ja som ho počul ,len hluk a bordel, meno Ghost si spomenul až po tom čo som ti odpovedal na otázku že koho si mutol. To značí že si ho neoznačil v tom upozorňovaní, takže keď ti tam nadávalo viac ľudí ako si hovoril, prečo dostal mute len človek čo ti povedal že smrdíš ? vlastne si mu dal InstaMute bez upozornenia že sa ti nepáči ako sa hráč správa k tvojej osobe.

-Prepáč ale neviem ako novodobý admini ale keď som sa stal adminom tak som dostal niekoľko stručných poznámok od Fásta kde bolo napísané niečo na štýl : neber urážky vážne napr. keď ti povie človek idiot tak mu nedaj instaban na mesiac atď

(myslím že môj príklad je celkom lit , a výstižný)

-No ďalej by som narazil na vec že ok povedal ti že smrdíš , pokiaľ je človek vnútorne vyrovnaný tak by sa nad tým ani nepozastavil , a admin už deto max by som na tvojom mieste naskočil na vtipnú vlnu a zadrel by som že to je ta syrená predkožka zo včerajšej noci :D

( humor mi dnes ide, a nie nemal som vtipnú kašu ale zábavné vajíčka :3)

-Taše dalej: informacie mi vravia že si išiel na admina zo supporta a tvoje body na admin výbere boli len 4 ?
(To by som skôr mal otázku na Fásta , však tam musí byť minimum na admina aspoň 8 z 12 alebo 12/16 atď chápeš Fast dúfam.)

-No keď sme pri admin skúškach bola tam myslím otázečka ako by sa zachoval keby...
[dramatické tri bodky)
-pokračovanie... keby ti na servery človek povedal že smrdíš, vo výbere povieš čo ho niekoľkokrát upozorníš a potom keď nebude rešpektovať admina tak mu dáš mute/gag podľa formy.
-Momentálne keď ťa niekto urazí že smrdíš (hrozná urážka o_O) tak mu šupneš instamute,gag a potom aj ban keď ti skončia slová.
(a potom si môžem ísť spokojne a veselo dať hop-šup pšok) :3

- Na ďalšej mape kedy bol u ct, si mu dal ban na TYŽDEŇ ? HALO ? PROSIM TU TRIVAGO ???
-Na týždeň ban kvôli obchádzaniu niečo čo vlastne ani nemal mať ?
-Dal si mu INSTAMUTE, za to že ti povedal smrdíš( žiadne varovanie), Ten mute bol len tak 4 free, normálne filip si povedal že spraví BLACK FRIDAY
-Ideme rozdávať lebo mám náladu ŠAK PREČO NEEEE
-A akože keď ti povedal že si pretaktoval mute na 2procáky s infrač. svetlom do monitoru tak si mu šupol ban za obchádzanie lebo ti došli slová a iné nápady-_-
- takže si mu dal ban za to že obišiel mute a gag ktorý si mu dal a nemal si na to právo ? no pekne

-Nech mi hovorí kto chce čo chce, keď sa majú admini takto správať tak to radšej pôjdem do reálneho väzenie kde majú dozorci lepší prístup než tu pán filip

určite mu odoberte admina však to ani pravidla nevie, katastrófa toto

Ps. FAST, Dávaj adminom každý mesiac preskúšanie pravidiel, bez toho aby si im to oznámil.
Pokial by nedosiahli určitý počet kde by som bol prísny max 1 chyba a ideš preč.
Viem že minimálne filip a jeden nemenovaný admin ktorý si rád prekrúca pravidlá na svoju stranu by boli prekvapkaný

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Neviem ako obchádzal mute, na to ze týždeň je veľa -

[TD]Invoked on[/TD]
[TD]28.06.19 17:34[/TD]
[TD]Banlength[/TD]
[TD]1 mo [/TD]
[TD]Expires on[/TD]
[TD] 28.07.19 17:34 [/TD]
[TD]Reason[/TD]
[TD]Obchádzanie mute ignorovanie admina[/TD]
[TD]Banned by Admin[/TD]
[TD] SpartaSVK [/TD]
? Maximilián jeho druhý účet a som mu povedal že ak pôjde na druhý účet dostane Ban a išiel a dostal a nič na to nepovedal chcel ma vyprovokovať .

Filip Филип Chapaču

Admin
Zaměstnanec
Zdravím tu je váš milý, známy a krásny Storyteller a Master slohov Lážo.

-Tak na úvod som si povedal že "bráško idem na CMG a potlačím nátlak cringe a toxic komunity.
-Neverím na náhody a to aká tam bola nálada tiež nebolo len tak pre radosť.

"Keď začneme od začiatku kedy bol ghost ešte len malý elektrotechnik v plienkach ktorý opravoval len Wi-Fi stlačením spínača Off a Mr.Filip ešte nevedel čo je cmg sa stal zázrak....
Bolo to neuveriteľné, nikto by nečakal že by to bolo možné, takýto pokus by dokázal zmeniť život na Jailbreaku...
CMG Komunita by bola normálna nie toxická a cringe,,

(↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑)
-Po tom čo sa Pan Salieri zamyslel na tými slovami čo sú nad týmto velice nezaujímavým príbehom si povedal že najprv vás natiahnem čítaním takýchto blbostí, a až potom sa vyjadrím k zneužívaniu admin práv a nezvládnutí adminských povinností.

-Takže pointa keď som tam prišiel tak bol tak extrémny hluk, ako si napísal nadávalo a urážalo ho veľa ľudí ,lenže on dal mute a gag až PO tom čo
si ho upozornil. Popravde upozornenie neviem ako ostatný ale ja som ho počul ,len hluk a bordel, meno Ghost si spomenul až po tom čo som ti odpovedal na otázku že koho si mutol. To značí že si ho neoznačil v tom upozorňovaní, takže keď ti tam nadávalo viac ľudí ako si hovoril, prečo dostal mute len človek čo ti povedal že smrdíš ? vlastne si mu dal InstaMute bez upozornenia že sa ti nepáči ako sa hráč správa k tvojej osobe.

-Prepáč ale neviem ako novodobý admini ale keď som sa stal adminom tak som dostal niekoľko stručných poznámok od Fásta kde bolo napísané niečo na štýl : neber urážky vážne napr. keď ti povie človek idiot tak mu nedaj instaban na mesiac atď

(myslím že môj príklad je celkom lit , a výstižný)

-No ďalej by som narazil na vec že ok povedal ti že smrdíš , pokiaľ je človek vnútorne vyrovnaný tak by sa nad tým ani nepozastavil , a admin už deto max by som na tvojom mieste naskočil na vtipnú vlnu a zadrel by som že to je ta syrená predkožka zo včerajšej noci :D

( humor mi dnes ide, a nie nemal som vtipnú kašu ale zábavné vajíčka :3)

-Taše dalej: informacie mi vravia že si išiel na admina zo supporta a tvoje body na admin výbere boli len 4 ?
(To by som skôr mal otázku na Fásta , však tam musí byť minimum na admina aspoň 8 z 12 alebo 12/16 atď chápeš Fast dúfam.)

-No keď sme pri admin skúškach bola tam myslím otázečka ako by sa zachoval keby...
[dramatické tri bodky)
-pokračovanie... keby ti na servery človek povedal že smrdíš, vo výbere povieš čo ho niekoľkokrát upozorníš a potom keď nebude rešpektovať admina tak mu dáš mute/gag podľa formy.
-Momentálne keď ťa niekto urazí že smrdíš (hrozná urážka o_O) tak mu šupneš instamute,gag a potom aj ban keď ti skončia slová.
(a potom si môžem ísť spokojne a veselo dať hop-šup pšok) :3

- Na ďalšej mape kedy bol u ct, si mu dal ban na TYŽDEŇ ? HALO ? PROSIM TU TRIVAGO ???
-Na týždeň ban kvôli obchádzaniu niečo čo vlastne ani nemal mať ?
-Dal si mu INSTAMUTE, za to že ti povedal smrdíš( žiadne varovanie), Ten mute bol len tak 4 free, normálne filip si povedal že spraví BLACK FRIDAY
-Ideme rozdávať lebo mám náladu ŠAK PREČO NEEEE
-A akože keď ti povedal že si pretaktoval mute na 2procáky s infrač. svetlom do monitoru tak si mu šupol ban za obchádzanie lebo ti došli slová a iné nápady-_-
- takže si mu dal ban za to že obišiel mute a gag ktorý si mu dal a nemal si na to právo ? no pekne

-Nech mi hovorí kto chce čo chce, keď sa majú admini takto správať tak to radšej pôjdem do reálneho väzenie kde majú dozorci lepší prístup než tu pán filip

určite mu odoberte admina však to ani pravidla nevie, katastrófa toto

Ps. FAST, Dávaj adminom každý mesiac preskúšanie pravidiel, bez toho aby si im to oznámil.
Pokial by nedosiahli určitý počet kde by som bol prísny max 1 chyba a ideš preč.
Viem že minimálne filip a jeden nemenovaný admin ktorý si rád prekrúca pravidlá na svoju stranu by boli prekvapkaný
Ahoj,ano na nábore som mal malo bodov ale pravidlá som sa doučil a neviem odkial máš že si prekrúcam pravidlá.

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Hráči nesmí jakýmkoliv způsobem obcházet ban a je jedno, jaký je to ban... Pokud hráč skutečně obcházel ban, tak je ban oprávněný.

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní