Zamítnuto Ževraj šuflík nábor :3 #StoryTelling /w IKEA

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

Lážino

Member
S podmínkami pro přijetí
souhlasím
Jedná se o server
Jailbreak
Váš věk
18
Jaké máte zkušenosti s adminováním
Vyznám se kompletně v SM/MM správě
Takže zdravím, môžeme začať ako obvykle :)

Poprosil by som keď už si sa naozaj obťažoval sem kliknúť tak to dočítaj dokonca, nie je to také ťažké, nebolí to a budeš mať lepší večer

Ideme na to
Som rád že si zablúdil na túto prihlášku, či si spadol zo stoličky a omylom si sem klikol alebo máš len pokojný večer a chceš si prečítať čo ten Lážo zase napísal.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Moje meno je Šani ( pre šušlavých Sunny) celkom to ku mne sedí lebo som hot ako slniečko
-Mám 18 a rád robím EXTRÉMNE šialenosti (ktoré nejakou náhodou vyprovokujú nejaký konflikt)
-Môj zmysel pre humor dokáže rozplakať (len neviem či od smiechu alebo sa ich to dotklo :/ )
-Medzi moje záľuby patrí napríklad varenie či vytáčanie nepríjemných ľudí ( tento skill pri robení supporta samozrejme nebudem využívať, to by bolo velice neprofesionálne)
Ľudia mi hovorili že nie som špeciálny, ale moja odpoveď bola len "ja som limitovaná edícia,,

-Ďalej na strednej som v zbore roztlieskavačiek a musím povedať že mi to celkom ide.
( ani by ste neverili ako dokážete rozhýbať boky + keď ma vyhadzovali pri skúške do vzduchu tak sa musím priznať, na chvíľku som zmenil orientáciu)
-Ďalej by som určite mohol spomenúť že moja kariéra ako CMG admin bola celkom dobrá až excelentná.
-Pravidlá ovládam dosť dobre, dovolím si povedať že lepšie než niektorý nemenovaný hráči... ( tým nechcem nikoho uraziť ani ponížiť tak to prosím neber ofenzívne, Peace) ... keď sme ešte pri pravidlách tak myslím že keď som robil admin test/ ústny pohovor mal som viac ako 10 bodov, to by mi mohlo stačiť :)

-Myslím že moje vlastnosti ako profesionálny znalec a zabávač prispejú serveru, a pomôžu mu nejak prosperovať.

Teraz pome na niečo viac spicy a zoberieme to trochu viac seriózne
(to znamená akože Balls on the table jak sa hovorí)

Keď sa človek snaží niekam dostať tak opisuje svoje najlepšie vlastnosti a ukazuje sa v tom dobrom svetle (viz moja skúsenosť ako roztlieskavač)
Ale myslím že viac by ľudia pochopili to ako sa správate na serveroch nie len že "som aktívny, mam dobrú karmu, naval supporta...
-Inač akože mňa karma miluje takže sa dokážem podeliť :)

Myslím že nadávanie by sa hodilo zmieniť, nie som svätec ale s kľudom dám ruku do ohňa že ani niektorý hráči.
Je prirodzené že rozčúlený človek nadáva, Nebudem zbytočne ťahať kocúra za vajca ale nie som sám ktorý tvrdí že niektoré 12ročné deti vám dajú z nadávok rap goda

A áno aj ja som na serveroch povedal nie jednu nadávku, ale to teraz neznamená že nadávam hráčom a neviem konverzovať bez nadávok :D, to len hovorím pravdu lebo niektorý hráči ani to nedokážu.

(Ale ako som povedal Balls on the table, keby som mal dostať 1€za každú nadávku ktorú niekto na serveroch povedal mal by som 80,49€)

-Zabudol som dodať že matematika nie je moja silná stránka :/ , teraz len dúfať že support nepotrebuje účtovať poplatky bo by sme asi prerobili

To by mohlo byť asi všetko, musím sa priznať že sa mi už nechce rozmýšľať ako by som zbytočne zato ale zábavne pretiahol váš čas počas čítania...

Na záver tu máte citáty od múdrych ľudí, prajem šťastie aj ostatným možno budúcim šuflíkom

-Ľudia zostrojili atómovú bombu, ale žiadna myš si nevytvorila pastičku na myš.
-Miluj tých ktorý sa vedia smiať v problémoch.
-Nemysli si že život je zlý príbeh, možno si len v zlej kapitole.
-Život učí ako dobre využiť čas, zatiaľ čo čas nás učí cenu života .
-Ľudia čo nechápu tvoje ticho nikdy nepochopia tvoje slová.

Ps. viem že sa to píše šuplík :)

Karlik

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Ahoj,
Tak je škoda že tento dlouhý ale fakt dlouhý text stále kopíruješ pokaždé když je nějaký nábor, co takhle vymyslet něco osobnějšího proč, nezačneš takto ??

Dej sem něco co bude lepší a za mě máš
Doporučení.

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní