Zamítnuto Vysadkar seafu

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

seafu

New member
S podmínkami pro přijetí
souhlasím
Jedná se o server
Jailbreak
Váš věk
21
Jaké máte zkušenosti s adminováním
Nemám zkušenosti
S podmínkami pro přijetí: souhlasím
Jedná se o server: Jailbreak
Váš věk: 21
Jaké máte zkušenosti s adminováním: Skušenosti s adminovaním nemám žádne ale sem ochotnej se naučit co bude treba a plnit všechny požadavky

Něco o mně:
Na cmg jailbreak chodím hodne dlouho ješte téhdy kdy hral i oggy a ostatní elita. Poslední dobou si všímam, že na servru hraje hodne dost exempláru co by meli byt pod kontrolou skušeného výsadkaře a generála ve výslužbe seafu-a. +umým repovat jak Chief Keef nebo Fredo Santana

Píšu po česky protože prej hodne čechú neumí slovensky.

Děkuji a přeji krásnej slunečnej den.
SEAFU

seafu

New member
Každopádne tvoje negatívne ohodnotenie nemožem brať objektívne ale na druhej strane berem to ako motívaciu na zlepšenie mojej osobnosti. Možno sa budeš pýtať prečo to neberem objektívne a možno ti to je jedno ale moje srdiečko cíti, že by som sa mal vyjadriť viac. Podľa mňa tvoj názor je zaškatuľkovaný z mapy kde si bol naposledy a bol som pri CT-čkach spolu s MADE IN CHINA. Možno som ti prišiel ako cancer alebo cringe ale vermi keby si bol viac aktívny na JB a videl čo dokazuje ten mladý uplakaný chlapec inak sa pri nom ani nedá hrať. Nieje to prvý ani posledný krát čo si nechcel zobrať wardena ked mne sa nedalo +spamuje voice chat a aj jeho urážky v chate sú podla mňa neprehladnutelne. Jeho znalosti pravidiel su chabé, opakuje stále tie isté príkazy dookola lebo asi iné nevie a dokáže s radostou rozdávať freekilly (a nieje normálne aby ho dokázal hráč ako napríklad Nikoo presvedčiť o pravidlách ktoré ani neexistujú) keď niekto zavolá kompetentné osoby na vyriešenie situácie ich odpoveď je pošli demo na fórum ´ˇmám p*či teraz ísť na jbˇˇ. Rozumiem, že sú situácie kedy človek nieje stroj a nemože prísť ale jediný aktivný pri riešení problémov je Karol a ostatní sa robia slepí pravdepodobne. Vačšia časť cmg hráčov si iba praje aby už v živote nebol ct nedajbože warden. Už som sa vyplakal, Prajem ti pekné prežitie slnečného poobedia :)

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní