Zlepšenie Jb A.K.A. Oprava Pravidiel

Co konkrétně chcete přidat
Upresneneie pravidiel + Nápady

Lážino

Member
Jedná se o server
Jailbreak
Zdravím

"Počas piatkovej búrky kedy mi už aj suseda klopala nech už nemočím z balkóna som si len tak povedal " bráško je nepomer,,

Toto znamenie mi ukázalo moju životnú cestu a tak som prestal fajčiť, piť a robiť iné veci o ktorých vás v škole učia že sú zlé a škodlivé.

Dal som sa na písanie básni a románov " ktoré nemali až taký úspech, tak som začal znovu huliť,,

No za moju celkom dlhú kariéru som vyplodil pár celkom " Good" nápadov.
No tak tu sú
Ešte pár riadkov tu vynechám aby vás počas čítania vyplo...

Ešte jeden...

A môžeme začať

-Tučný či kačací deň by ste mohli obmedziť 3 kola po sebe, myslené bez striedania.
(resp. keď hráte Jb tak warden vám naloží 6kôl po sebe kačací deň a potom ide na tučný bo mu dojdu nervy ale na to ešte dôjdeme)
( POINTA, nemusia byť 3 ale proste OBMEDZIT, nie že celú mapu budem čupieť a malíček v piči.)

-Nie som si istý či to tu už nie je ,ale keď umrie warden tak nech deň čo dal umrie sním.
Takže keď dal warden tučný deň a umrie lebo bol neschopný tak tučný deň sa ruší

-Pravidlo " používať logické myslenie" sa bije s niektorými pravidlami.
-Posledná reakcia a prvá reakcia na skok ???

-V pravidlách nie je nič spomenuté o prvej reakcii, dôvod to má podľa mňa taký že PRVÁ A POSLEDNÁ REAKCIA JE JEDNA A TA ISTÁ VEC.
-Som extrémne rozhorčený že niektorým hráčom to stále nedochádza a potom robia svoju armádu ovečiek.
-Prvá a posledná reakcia je logicky to isté len si vyberáte či zabijete prvého alebo posledného hráča.

-Rozdiel tam nevidím.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
!!!WARNING!!!
!!!OZNAM!!!
!!!ČITAJ!!!

!!!SERIOUS SHIT HERE!!!

- Admini by mohli konečne dbať a dozerať na pravidlo " Warden se musí snažit dovést Vězně k atrakcím a zároveň musí tyto atrakce střídat! //09.07.2018 - 21:56 (Neustálé nesmyslné vyvražďování Vězňů bude trestáno) "

-TOTO PRAVIDLO NEDODRZUJE VELKÁ ČÁSŤ CTCIEK, a ignorujú ho.

+Klasické kolo na Jb, Niekto si zoberie wardena Napr. Made in China (šak, lebo prečo ne)
+Následne ide ono zaklínadlo : IDETE NA HLAVNU JAILBREAKOVU PLOSINU A TAM NA NEBUDETE HYBAT
(Predstavte si Made in Chinov Hlas + to ako to on zvykne kričať, pre lepší efekt)
+Potom vytáhne ten svoj minigun a začne paľba " Prvá reakcia na skok, Posledná reakcia na skok,
+Pauza prebíjame, Zatiaľ pošle Tcka na čiaru.
+BAM!! prebité ideme znovu "prvá reakcia na skok, posledná reakcia na skok ( aj keď už jednu dal)
-nasleduje nudná cesta na najbližšiu a najviac ohranú minihru na mape
+má pekné párne číslo, no hádajte čo ??? :)
+ ON ZAJEBE AJ PO 8KRÁT ZE DATE SI REAKCIU
(no a všetci šak kľud to nič, sa nadýchaj a bude fess dobre, život krásny, motýlik hen...)

Toto tam je furt aj keď má warden krásny počet Tcok ta musí drbnúť tú reakciu bo asi by dostal záchvat.
(Teraz keby niečo tak nie, Made in China je len imaginárna postava ktorú som do tejto satirickej príhody dosadil, nebolo to myslene útočne)
(Ale aj Made in China je jeden z tých vyvolených čo aj pri párnom počte musí dať reakciu)
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
-Pridať objasnenie že pointa JB nie je o tom aby si zabil všetky tcka a dal poslednému LR, ale o tom že dávaš väznom atrakcie ktoré ich majú/môžu zabiť.

-Posledná reakcia sa nebude brať len podľa oka wardena
( neviem nech sa napríklad pridá že pri reakciách budú ostatné ct tiež pozerať kto ako vyskočí/ dopadne a budú hodnotiť 2)
( alebo nech bude hodnotiť nejaké tcko)
(Príklad: u CT je warden ktorý ma na čiare na ktorej sú tcka [BTW je ich tam párne] kamaráta, aj keď má párny počet a môže dať atrakciu tak dá radšej reakciu)
( ako posledný vyskočil jeho kamarát ale , on zabije niekoho kto bol predposledný, potom už sa len obhajuje že sa to berie podľa oka wardena.)

-Dobývanie (miesta) a okolia a kempenie na vchod...
-Neviem či je potrebné niečo pripisovať.
-Ctcka dajú dobývanie (miesta) a okolia ale oni berú okolie ako vchod do toho daného miesta, takže ten MFK čo tam vlastne dajú neplatí lebo vchod je okolie

-Pri dobývaní sa nesmie zmeniť nijak miesto dobývania ale o zrušení sa tam nič nepíše, takže ct si povie ruším dobývanie ideme huntiť tcka.
_____________________________________________________________________________________________________

-Ďalej len návrh na nový mód a report bugu.

-Pridať Drug Day či ako zvlášť mód alebo do paintballu
-Pointa je že všetkým hráčom sa dajú !drugs a dostanú random zbrane

well a to je pointa módu celkom dobré nie ? :D

BUG: Na začiatku kola to píše že je 30sec mute pre tcka ale aj tak môžu hovoriť , tak neviem či to tak je neschváľ alebo je to naozaj bug
BUG: Keď je mrázik tak sa sem tam bugne wallhack

To by bolo asi všetko

S pozdravom Lazoss

Naposledy upravil moderátor:

LeMar10

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Aj keď ťa nemám rád tak ti musím povedať, že si to napísal veľmi dobre.

ps: zabudol si na kačací deň od made in china každe kolo predtým ako ich pošle na plošinu

Naposledy upravené:

Karlik

Admin
Zaměstnanec
Ahoj,
Tak pár informací ti tu asi napovím:

Kačací či tučný den skončí, tehdy když Warden zemře a odpočítá se deseti sekundová prodleva, ale pokud v této prodlevě si stihne jiné CT vzít tak příkazy přeci nepadly?

Prvá a poslední reakce: tak pokud znám dobře pravidla tak poslední reakce je určená v pravidlech že se může dát iba jednou za kolo hrací, PRVÁ reakce tam v pravidle není tak Warden toho trocha může, využít k redukci rebelujících T :D tak logické myšlení mi říká že rozdíl je v tom množství využití reakcí Prvá kolik Warden uzná za vhodné a poslední jen jednou za hrací kolo.

Admini by mohli konečne dbať a dozerať na pravidlo " Warden se musí snažit dovést Vězně k atrakcím a zároveň musí tyto atrakce střídat! //09.07.2018 - 21:56 (Neustálé nesmyslné vyvražďování Vězňů bude trestáno
Tak na toto je jednoduchá odpověď když jsou prostě CT slabší než T tak se to moc nedá splnit pokud vím tak většina CT se snaží dostat na atrakce ale pokud máš dovést k atrakcím třeba 15 vězňů a byl bys na mapě summer atd. kde musíš s nimi projít tou uličkou tak víš sám že se to fakt nedá :D

Vyjadřovat se k CT neboli Wardenování Made in CHina asi nemá smysl už má perma ban za rozšiřování osobních informací.

Dobývání: hmm zajímavá věc ano kempení na vchod HMM když máš disco a jen jeden vstup co budeš dělat jako CT ty ??
pak další věc pokud CT či Warden asi tak zvaně řekne že to zruší tak to dělá asi jen proto že někteří hráči nedobývají a je hloupé asi jako CT čekat na ty poserky co nedobývají a tak to zruší a bude on hantit T aby se urychlilo kolo aby ostatní hráči nekoukaly ve spektu kde to nikoho moc dlouho nebaví, co je pochopitelné :D

U mrazíka je to tak že když T projde portovací šachtou tak vím že ztratí ten wallhack toto asi se nedá pořešit si myslím, o žádném jiném bugu nevím zatím pokud víš o jiném tak popiš situaci a já to otestujeme a budeme to tu řešit s Fastem.

Lážino

Member
Tak asi odpoviem od konca lebo krásna odpoveď :)

No hej u mrázika som mal namysli len to bugnutie nijak inak som to nevidel.

Nehovorím že je to zlé keď to warden zrazu prepne na huntenie, ale už som počul že" to nemôžeš to je zakázane atď.
Noo a keby dávam dobývanie tak nie priestoru kde je jeden vchod, a keď už tak by som čakal až keď prídu dnu aspoň a nie kropiť ich vonku pred miesto dobývania.

Made in Chinu som ani rozoberať nechcel, len som ho tam dal ako príklad, lebo jeho wardenovanie je legendárne.
Ale ako som spomenul nie len on tak wardenuje.

Ano je pravda že sa to niekedy nedá, ale to neznamená že ich bude vyvražďovať keď je napr. 8tcok
Napríklad keď bola mapa Minecraft party, Bolo nás 6 na plošine a 2ctcka. Mr. Warden musel dať reakciu aj keď to nebolo treba, potom dal následne farbičky, kde zabil všetky tcka.

(Fantázia a predstavivosť nie je zakázaná, prečo nevymýšľajú nejaké rýchle atrakcie kedy zredukuje počet)
(Viz. Hromadný chicken fight, závod, jump contest či semafor)

Hráči sa neobrátia na atrakcie lebo myslia že musia zabiť všetky tcka a dať poslednému LR.
Takže radšej sa priklonia k reakciám než k atrakcii.

Ako som písal redukcia tcok nemusí byť len cez reakcie ale stačí si ich dať bokom a atrakciu kde vieš že ich väčšina umrie a budeš mať volnejšie wardenovanie.
Ale dať cez 10 reakcii za kolo je prehnané.

Noo a to som len nevedel že keď umrie warden a príkazy padnú, tak deň je proste deň a nie ako taký príkaz.
Ale viac mi vadí že za jednu mapu mi odumrel malíček a vypadol "Control" z klávesnice ako často bol ten kačací deň.

_czMario_

Admin
Zaměstnanec
Zdravím,
s první reakcí je to zvláštní, protože první reakce na skok = kdo první vyskočí umře, takže to není jak poslední reakce, ale máš pravdu, že místo těchto hloupých reakcí má dávat warden atrakce a tyto neustále opakující se reakce mi už lezou na nervy.
To s tím kachním a tlustým jednou za 3 kola stebou naprosto souhlasím.
To s tím o poslední rekaci a okem wardena mi taky prijde jako nesmysl, takže s tebou souhlasím.
Zrušení dobývání je jako zrušení Mrazíka či Paintballu, prostě se to neruší.
Nový mód by nebyl k zahození a určitě není špatný nápad využít příkaz !drugs.
Bug na začátku kola a u mrazíka musí vyřešit @Fastmancz, pokud je to vůbec možné vyřešit.
Zbytek mi přišel méně zajímavý nebo jsem si toho nevšiml, takže jsem na to nezareagoval.
Přeji pěkný den,

s pozdravem
czMario

Gh0sTiČ

New member
Mario ale tu ide o to ze v 14:30 sa otvoria cely je tucny den ide sa na plosinu v pocte 12t daju sa reakcie a ide na atrakcie 5t ...
uz chapes ?

Karlik

Admin
Zaměstnanec
Tak asi odpoviem od konca lebo krásna odpoveď :)

No hej u mrázika som mal namysli len to bugnutie nijak inak som to nevidel.

Nehovorím že je to zlé keď to warden zrazu prepne na huntenie, ale už som počul že" to nemôžeš to je zakázane atď.
Noo a keby dávam dobývanie tak nie priestoru kde je jeden vchod, a keď už tak by som čakal až keď prídu dnu aspoň a nie kropiť ich vonku pred miesto dobývania.

Made in Chinu som ani rozoberať nechcel, len som ho tam dal ako príklad, lebo jeho wardenovanie je legendárne.
Ale ako som spomenul nie len on tak wardenuje.

Ano je pravda že sa to niekedy nedá, ale to neznamená že ich bude vyvražďovať keď je napr. 8tcok
Napríklad keď bola mapa Minecraft party, Bolo nás 6 na plošine a 2ctcka. Mr. Warden musel dať reakciu aj keď to nebolo treba, potom dal následne farbičky, kde zabil všetky tcka.

(Fantázia a predstavivosť nie je zakázaná, prečo nevymýšľajú nejaké rýchle atrakcie kedy zredukuje počet)
(Viz. Hromadný chicken fight, závod, jump contest či semafor)

Hráči sa neobrátia na atrakcie lebo myslia že musia zabiť všetky tcka a dať poslednému LR.
Takže radšej sa priklonia k reakciám než k atrakcii.

Ako som písal redukcia tcok nemusí byť len cez reakcie ale stačí si ich dať bokom a atrakciu kde vieš že ich väčšina umrie a budeš mať volnejšie wardenovanie.
Ale dať cez 10 reakcii za kolo je prehnané.

Noo a to som len nevedel že keď umrie warden a príkazy padnú, tak deň je proste deň a nie ako taký príkaz.
Ale viac mi vadí že za jednu mapu mi odumrel malíček a vypadol "Control" z klávesnice ako často bol ten kačací deň.

Tak chápu tebe a reakce, určitě je úplná blbost aby Warden, dával mnoho prvních reakcí za jedno kolo.
Toto pravidlo bych i já rád uvítal aby i prvá reakce byla zavedena do pravidel a že se muže použít jen jednou za kolo a nebo aby se to nebralo jako porušení ale asi lepší bude zavést jen do pravidel jen jednou za kolo.

Hromadný chicken fight už jsi to někdy zkoušel :D já ano a co myslíš jak to dopadlo :D rozutekly se a rebelování hned.

Samafor určitě fajn hra ale pravidla jaká atd. dá se toho i využít že T když dobře neposlouchají tak jich spousta umře :D

Dobývání bych dával rád klasická přestřelka všude po mapě a pak už asi žádné kempení na vchod moc nebude a pokud ano toto se dá potrestat.

_czMario_

Admin
Zaměstnanec
Mario ale tu ide o to ze v 14:30 sa otvoria cely je tucny den ide sa na plosinu v pocte 12t daju sa reakcie a ide na atrakcie 5t ...
uz chapes ?
Já tvrdím, že první reakci pravidla nezakazují. Ale jak už jsem psal: ,,Místo těchto hloupých reakcí má dávat warden atrakce a tyto neustále opakující se reakce mi už lezou na nervy!" Toto jsem psal v minulé zprávě, tak nevím, co jsem nepochopil...
czMario

FLICKER

New member
uz chapes ?
Na svoju obhajobu, ich nikdy nebude viac ako 6 lebo niektorý jedinci večne rebeluju. Nemôžeš požadovať od rebelantov ktorých baví len rebelovanie aby posluchali, tvoju pointu chápem a snažím sa nezabijat za každú chojovinu, ALE ked mi 5 zdrhnú nebudem sa im prosikat aby sa vrátili, jednak sa nevrátia a rovno ma zabijú a druhák načo by sa vôbec chceli vrátiť keď už raz zdrhli. :D

Lift

Admin
Zaměstnanec
Ahojky Lásky, Tky jsem chtěl už nějákó dobu sepsat co všechno by sa malo opraviť, aby ta hra byla víc záživná a né tak repetetivní.(PLOŠINA BARVIČKI LR...) Vymluvka je že som mal Opravky hej, čiže som fakť němohol chlapci hej) Všecko pak sepíšu a udělám novej thread na základě toho co sepsal Lážoš <3.
-Tučný či kačací deň by ste mohli obmedziť 3 kola po sebe, myslené bez striedania.
(resp. keď hráte Jb tak warden vám naloží 6kôl po sebe kačací deň a potom ide na tučný bo mu dojdu nervy ale na to ešte dôjdeme)
( POINTA, nemusia byť 3 ale proste OBMEDZIT, nie že celú mapu budem čupieť a malíček v piči.)

-Nie som si istý či to tu už nie je ,ale keď umrie warden tak nech deň čo dal umrie sním.
Takže keď dal warden tučný deň a umrie lebo bol neschopný tak tučný deň sa ruší
Chápu proč ti vadí malíček :D ale nechápu proč omezení.. Den se to jmenuje proto aby se to mohlo hrát po celé Herní Kolo. (pokud tedy Warden neřekne jinak.., nebo to s tou smrtí.., ale to už v pravidlech zase taky není )

-Posledná reakcia a prvá reakcia na skok ???

-V pravidlách nie je nič spomenuté o prvej reakcii, dôvod to má podľa mňa taký že PRVÁ A POSLEDNÁ REAKCIA JE JEDNA A TA ISTÁ VEC.
-Som extrémne rozhorčený že niektorým hráčom to stále nedochádza a potom robia svoju armádu ovečiek.
-Prvá a posledná reakcia je logicky to isté len si vyberáte či zabijete prvého alebo posledného hráča.

-Rozdiel tam nevidím.
Rozdíl je v tom že si máš dávat pozor na slovíčka PRVNÍ a POSLEDNÍ tzn. že poslední reakce smí být jenom jedna z toho důvodu aby se nemohlo zabíjet do nekonečna.. né na vlastní chybu :)
Není Viz nahoře
Příkazy dává Warden a né Ct které příkaz uslyší a následně zpracuje příkaz Tček popř. jestli myslíš ingame nějáký nepohody tak teď je nějáké ten nové report.

-Dobývanie (miesta) a okolia a kempenie na vchod...
-Neviem či je potrebné niečo pripisovať.
-Ctcka dajú dobývanie (miesta) a okolia ale oni berú okolie ako vchod do toho daného miesta, takže ten MFK čo tam vlastne dajú neplatí lebo vchod je okolie
Ono ale to Dobývko asi jinak udělat nejde, protože každá mapa je jiná a každá místnost vypadá jinak ale zase no.. není to tam napsaný..

-Pri dobývaní sa nesmie zmeniť nijak miesto dobývania ale o zrušení sa tam nič nepíše, takže ct si povie ruším dobývanie ideme huntiť tcka.
Zkus vymyslet něco co by to mělo změnit. Já nedávám za takovuhle Anarchii nic jestliže jsou ty Tčka líný dobývat.. Jak jinak bys to vyřešil..?(neříkám teda když jakože zabijou jedno T a hnedka že AA HUNTIME jo.. :D )

Máš pravdu je potřeba ty Pravidla napsat tak aby dávali smysl a nebyla to jungle kde si každej řekne to co se mu zrovna hodí..

Naposledy upravené:

Decyg

Member
Lážko ktorý bol určite na nejakej extáze řekl:
Toto jest chujovina aby sa na to pozerali viacerí. Tým, že jeden hrá na mikrovlnke, druhý toaster a tretí na Macbooku a každý s inou rýchlosťou pripojenia internetu, tak každý to uvidí inak a bude ďaľšia hádka.

A ostatné celkom aj vystihol ♥

Horní