Mapy

PissLips

New member
Dobrý deň rad by som sa informoval či by ste nemali záujem spustiť moju novú mapu na nektorm z vašich server.Pomohlo by mi to z feedbackom a verím, že aj vám nová mapa do zbierky neuškodí :)

mapa - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1636935646

V prípade nespokojnosti som otvoreným zmenám mapy

v prípade nezaujum ignorujete tuto správu, pekný deň

Přílohy

HONZA

Member
Ahoj,

teď jsem si tu mapu stáhl a hrál jsem ji, abych ji vyzkoušel.

- Jediný server, na který by se mohla přidat tato mapa, je Only AWP Server, ale jak už je v názvu serveru - Only AWP, na Tvé mapě je AK-47 a USP-S, takže si myslím, že to asi neprojde.
- Dále se mi tam nelíbí ty průchody, z jednoho spawnu jde vidět hned na druhý a vznikal by chaos, všichni by se spawnkillovali a není žádné místo jinší než u toho spawnu.

PissLips

New member
Ahoj

Ďakujem za povedie, ale mám pár otázok---

1. velkoť mapy je v poratku ? Myslím tým či nieje moc malá pre hráčov
2. ako to myslíš s tými tunelmi všetky mám odstrániť ? (osobne si myslím, že aspoň 2 bočné sú dobre ako "Peek corners") ---1 obrázok----
3. nechýbajú tam nejaké objekty ? Milým tým nejaké krabice a podobné (nie detaily)

som otvorení podstúpiť ďalšie zmeny ak treba :)Untitled.png

HONZA

Member
Nikdy jsem mapu nedělal, ale čistě můj názor - objekty a zvětšení mapy by nebyla vůbec škoda, a jak jsi napsal s těma tunelama, taky dobrý nápad ale zase bych před ty tunely dal nějaké objekty, aby mohli hráči vůbec proběhnout jinam.

Decyg

Member
Ahoj, mapu som nesťahoval, ale pokiaľ to má byť konkrétne na CMG AWP server, tak počítaj s plným serverom, konkrétne 16 ľudí.

PissLips

New member
Dobrí deň a ďakujem za radi !

Mapu som pomenil podľa vašich rád a síce už nevyzerá ako tá pôvodná ale som snou spokojní
hlavne už je väčšia a širšia.Prechod medzi stranami by mal biť bezproblémoví.
Stred som vyriešil takým menším domčekom, medzi domami budú krabice ktoré budú slúži ako peek corner a umožní prechod z koca mapy na druhý konec. Fotky čo vidíte sú čisto len ako hlavná hladina projektu(-first layers-) a na lepšie predstavenie veľkosti.
  1. (Ak vám fotky nestačia tu je mapa)--- https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1638938323 Bol by som rád za ďalšie nápady a zmeny :) 1.png2.png3.png

Decyg

Member
Ahoj, mapu som stiahol (https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1638938323), tú najnovšiu verziu čo si poslal.
Veci čo som si všimol :
1. Mapa je pomerne malá, jediný server na CMG, kde by sa mohla hrať mapa by bola AWP server. Tam treba počítať s plným serverom, čiže 16 hráčov. 8T a 8CT
2. Z každej strany sa dá z mapy vypadnúť
3. Je to nastavené pre 2 ľudí, čiže sa tam dá pripojiť iba za T (dvaja)
4. Sú tam viditeľné chyby, miesta kde chýbajú objekty alebo je trochu posunutý objekt
Screenshot_2_2.gifScreenshot_1_1.gif
Screenshot_3_3.gif
Screenshot_4_4.gif
Screenshot_5_5.gif
Dúfam, že to nezoberieš nejak zle, že som Ťa chcel zhejtiť. Chcel som len poukázať na chyby v mape, vylepšenia a celkovo mi príde, že tam chýbajú spawn entity pre CT. Dúfam, že si z tohto niečo zoberieš. Prajem veľa šťastia pri vytváraní mapy, nech sa to dokončí čo najlepšie a čo najskôr.

Horní