Zamítnuto Majster má hacky ?????????????

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

FLICKER

New member
Jak môže byť flick cez stenu sick keď som toho hrača missol na základe toho že som ho počul dupať
Majster ja len hovorím svoj názor crossom si to Flickol priamo na neho, ja sa tu o tom nebudem hádať :D proste vyzerá to zaujímavo, uvidíme co na to povie vedenie, načo sa tu vlastne hádame/debatujeme?

ADM

Active member
Čus nevim jak to bude dlouhé, ale bude to asi tak dlouhé kolik dostáváte kapesný na týden CHÁPEŠ NE?

Jenom tak na začátek jsem Adam, nehraju aktivně na CMG, ale baví mě řešit ATEAM je to moje rutina. Chovám se na 5 let a nezajímá mě to xd.
Na začátek co se vám vybaví když se někdo zmíní o jméně MAJSTER, podle mě se všem vybaví toxický hráč, a některým i hacker chápeš? Já moc ne.
Pamatuji si na ten nábor kdy byl Majster vybraný celkem dobře, nábor probíhal klasicky ale po té co Majster dostal admina a odešel z roomky tak pár lidí zůstalo v roomce a jeden nevím už kdo přesně vytáhl že jako proč Majster proč ne on že Majster je hrozně toxic, dost lidí u to potvrdilo a tak Fast řekl: „Tak to si ho pohlídám a jestli bude toxic tak ho vyhodím", to jsme vzali že prostě má jednu poslední šanci.
BUM PRÁSK (datum ktery by tady vypadalo dobře) slunečný den jsem klasicky přišel na server a najednou že Adame víš že Majster má VAC na mainu? Včera ho dostal, no hoši já vám povím hned koukám na FB skupinu a nevím kdo to tam napsal ale zeptal se či dostane znova admina a Fast že prostě už ne dostal jedinou šancu kterou promrhal :///. Jdu za dva týdny na server a Majster znova admina kde se vymlouval za skinchanger ale ten v může dostan only ve vac banu ale on dostal game ban jak psal SpartaSVVKVKVKK jo? Chápeme se. Jakože kde to jsme když máme admina co má vlastně BAN XD.

NĚJAKÝ RANDOM BODY CO MAJSTER DĚLÁ XD :
a) Toxic
b) Bany po jednom kole a některý aj nesmyslný
c) Myslí si že mu CMG patří
d) Vymýšlí si
e) Éčko tu je pro efekt protože se mi to tak líbí

Podle mě Petr byl dost naštvaný hlavně kvůli tomu že dostal tu permu od Majstera boys, ale Majster teď udělal ještě větší kravinu a to že se na něj přesně kouknul a vystřelil, což Petr se koukal 10m od týpka do stěny :D :D:D:D:D::D:D:D:D: ALE NAJEDNOU TO NENÍ HACKING ZE STRANY MAJSTERA PROTOŽE HO SLYŠEL XD JE MI ZLE.
No nic borci můj konečný výsledek je takovej že souhlasim s lidma co tu psali že odebrání admina, aktivita není vše Admin hlídá hráče, hráči tvoří komunitu, server atd... Takže nejdůležitější jsou tu hráči a ne admin co má aktivitu oke? Klidně ať je o jednoho admina méně.

(Ps. Nečetl jsem ty stránky předešlé protože by mě to nebavilo CC).

NessTea

New member
Adamko môj zlatý, Majstera poznám už dlhšiu dobu ale je to človek čo CSKO hrať vie. To že vy sluchátka nemáte, a nepočujete keď niekto dupe je už váš problém. Wallbang bol normálny a sám som tam už pár krát wallbangoval. To že ty si odišiel z A-teamu a teraz toto riešiš je celkom úbohé.
Prečo by človek hackoval na mape kde sú sotva 4 steny. Na copterke je radar čierny takže ťažko by mal radar hack. On je typ človeka čo sa nebojí povedať svoj názor ale pre vás je to hneď toxicita. Treba to rešpektovať a nehádať sa tu jak malé deti v škôlke a bonzovať sa navzájom. Z mojej strany všetko .:unsure:

majster

Member
Čus nevim jak to bude dlouhé, ale bude to asi tak dlouhé kolik dostáváte kapesný na týden CHÁPEŠ NE?

Jenom tak na začátek jsem Adam, nehraju aktivně na CMG, ale baví mě řešit ATEAM je to moje rutina. Chovám se na 5 let a nezajímá mě to xd.
Na začátek co se vám vybaví když se někdo zmíní o jméně MAJSTER, podle mě se všem vybaví toxický hráč, a některým i hacker chápeš? Já moc ne.
Pamatuji si na ten nábor kdy byl Majster vybraný celkem dobře, nábor probíhal klasicky ale po té co Majster dostal admina a odešel z roomky tak pár lidí zůstalo v roomce a jeden nevím už kdo přesně vytáhl že jako proč Majster proč ne on že Majster je hrozně toxic, dost lidí u to potvrdilo a tak Fast řekl: „Tak to si ho pohlídám a jestli bude toxic tak ho vyhodím", to jsme vzali že prostě má jednu poslední šanci.
BUM PRÁSK (datum ktery by tady vypadalo dobře) slunečný den jsem klasicky přišel na server a najednou že Adame víš že Majster má VAC na mainu? Včera ho dostal, no hoši já vám povím hned koukám na FB skupinu a nevím kdo to tam napsal ale zeptal se či dostane znova admina a Fast že prostě už ne dostal jedinou šancu kterou promrhal :///. Jdu za dva týdny na server a Majster znova admina kde se vymlouval za skinchanger ale ten v může dostan only ve vac banu ale on dostal game ban jak psal SpartaSVVKVKVKK jo? Chápeme se. Jakože kde to jsme když máme admina co má vlastně BAN XD.

NĚJAKÝ RANDOM BODY CO MAJSTER DĚLÁ XD :
a) Toxic
b) Bany po jednom kole a některý aj nesmyslný
c) Myslí si že mu CMG patří
d) Vymýšlí si
e) Éčko tu je pro efekt protože se mi to tak líbí

Podle mě Petr byl dost naštvaný hlavně kvůli tomu že dostal tu permu od Majstera boys, ale Majster teď udělal ještě větší kravinu a to že se na něj přesně kouknul a vystřelil, což Petr se koukal 10m od týpka do stěny :D:D:D:D:D::D:D:D:D: ALE NAJEDNOU TO NENÍ HACKING ZE STRANY MAJSTERA PROTOŽE HO SLYŠEL XD JE MI ZLE.
No nic borci můj konečný výsledek je takovej že souhlasim s lidma co tu psali že odebrání admina, aktivita není vše Admin hlídá hráče, hráči tvoří komunitu, server atd... Takže nejdůležitější jsou tu hráči a ne admin co má aktivitu oke? Klidně ať je o jednoho admina méně.

(Ps. Nečetl jsem ty stránky předešlé protože by mě to nebavilo CC).
Ty si asi moc vedel jak sa chovám a čo robím na servery keď si tam ani nechodil.
Toxic ? Keď som prišiel na server tak som počul od bývalého admina adámka samé vulgarizmy ale on sem príde vypisovať kto je jak toxic. LOL :D
A inač si strašne funny. :)

FLICKER

New member
Ty si asi moc vedel jak sa chovám a čo robím na servery keď si tam ani nechodil.
Toxic ? Keď som prišiel na server tak som počul od bývalého admina adámka samé vulgarizmy ale on sem príde vypisovať kto je jak toxic. LOL :D
A inač si strašne funny. :)
Master daj si ruku na srdce, všetci vieme ze niekedy toxic si :). Nesstea nie si náhodou ten čo povedal nech držím p*cu lebo som kid (necitujem, len pointa je rovnaká). Názor a toxicita je rozdiel, sám som toxic, keď majstera zabije niekto slabší tak veľakrát vybuchol lenže ty si tam nebol. :)

HONZA

Member
To mě po*erte.. :D Takže.. nechtěl jsem se tu o tom zmiňovat, ale když se řešil Petr, tak jsem byl taky pro to, že měl cheaty, ale to je jedno, už je to vyřešené no.. 10m, nevím no, byla to asi stejná vzdálenost jako to u majstera, ale u petra prostě bylo to, že flickoval na toho týpka na levé straně, pak si asi uvědomil, že AHA, von je za stěnou, tak to vrátil - TO JE MOJE TEORIE jj? btw. svůj názor fůrt neměním, ale teď mi došlo
Kód:
"celkem rychle xd"
, že to je celkem dost podobná situace.

HONZA

Member
ádo, to je sice super, ale je důležité na to míst vlastní postavení k dané situaci.. to je jako bys byl admin, a někdo by ti napsal, tomu dej ban, ten dal úmyslný mfk, a ty bys mu ho dal, chápu, že některým lidem se dá věřit, ale toto je celkem důležitá situace.. a proč jsi vlastně správce skupiny, když už na cmg ani moc často nehraješ + jsi hráč, to bys pak měl dát správce i ostatním hráčům, nebo ne?

ADM

Active member
Nikoho nenapadlo udělat takovou skupinu a já jsem tam hledal ty lidi který to vyplnili + decyg mi pomáhal + fast je majitel tak my budeme mít jako jediný správce stačí to. MFK a další kraviny jsem nedával hned ban jak jsem to slyšel buď jsem se na to vykašlal že se mi to nechtělo řešit třeba jeden FK atd.. A nebo jsem kouknul demo.

Kim

New member
:=DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vy jste uplně opice xd
vžyť ho tam jde krásně slyšet jak dupe :=DDDDDDD

Kim

New member
adm ty jsi uplně největší káreček co jsem kdy viděl asi xd, proč to vole řešíš, jen závidíš že Majter je Admin a snažíš se tu něco dokázat :´DDDDDDDD

Kim

New member
tpč hej proč to vůbec řešíte tpč :D řekni mi jaký význam má používat hacky na MG, vůbec žádný tam si jdeš jenom chillnout a neřešit. Jestli Majster používá Hacky v matchmakingu tak ať si je používá to už je jedno,ale určitě si myslím že je na MG nepoužívá :D

ADM

Active member
Já se to snažím psát tak že ho nechce komunita a když nechce komunita admina tak to tu komunitu přestane bavit, začnou odcházet já to tady píšu protože vidim že ho nechce X lidí. Já když jsem byl admin tak jsem se hned odpojil když přišel Majster :D Nechtěl jsem tam být protože jak Sparta napsal do skupiny, příjde na server a negativita na serveru :D A jak napsal Flicker jestli se Lendymu směje že neumí říct "R" tak to je fakt smutný :D

HONZA

Member
ádo, to je sice super, ale je důležité na to míst vlastní postavení k dané situaci.. to je jako bys byl admin, a někdo by ti napsal, tomu dej ban, ten dal úmyslný mfk, a ty bys mu ho dal, chápu, že některým lidem se dá věřit, ale toto je celkem důležitá situace.. a proč jsi vlastně správce skupiny, když už na cmg ani moc často nehraješ + jsi hráč, to bys pak měl dát správce i ostatním hráčům, nebo ne?
@ADM je to myšleno jako KDYBY

HONZA

Member
Ode mě už asi všechno
mohl bys to dodržet :D píšeš tu už bullshity, řeší se to, co je v této stížnosti použitelné, tak toho fakt nechte pls, chápu, taky jsem se nechal unést s tím fkllem, ale.. je fakt na hovno tu mít moudra, že se hacky dají vypnout a zapnout..

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní