Zamítnuto Majster má hacky ?????????????

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Je vtipný to že několik hráčů potvrzuje to že majster cheatuje a i přesto mám pocit že Fast ty to informace ignoruje
Proč by Majster cheatoval na CMG ?
Protože už cheatoval jednou a na to účtě kde byl admin dostal Herní ban či Vac ban a i přesto ho dostal zpět takže očekává že kdyby něco se dělo tak Fast se za něj postaví a pokusí se ho bránit (přesně to co se děje ted i přes to že několik hráčů potvrzuje že majster hackuje) . Tím chci říct že Fast je na adminy který jsou tady dává až moc šancí a má v nich až moc velkou důvěru . Potom co jsem dal sem tenhle příspěvek tak mi pár hráčů napsalo že se mnou souhlasí , asi pak tím pádem něco na tom bude . Lidi Majstera moc nemusí A NEJSOU schopni vlastního rozhodnutí např z důvodu toho že když Majster chce skytower a lidi zvolí course mapy tak hned jim to chce rozmluvit atp. a pokud mu to nevyjde tak na nich začne nadávat .
Jako např. AT by měl držet při sobě ,ale Majster to nedělá např. mi přijde že celkem ponižuje Honzu atp. dokonce jsme se s Honzou bavil a on mi říkal že se s ním párkrát pohádal jenom díky tomu že Majster měl na něj řeči , Honza mu řekl at to neřeší před lidma , aby lidi neviděli jak se dva admini hádají ,ale Majster tohle NERESPECTOVAL . Celkem k smíchu když si vezmu že on je zrovna admin . Je jen málo lidí co se postaví za majstera si myslím z mé strany , jelikož 1.Toxic 2. Pověst že cheatuje 3. Ted tohle video 4. Že měnil na mapy který chtěl 5. Rád ponižuje a dělá si špatnou srandu z ostatních členů v AT. Myslíte si opravdu že tenhle člověk má bejt admin když porušuje pravidla který platí pro HRÁČE ALE I PRO ADMINY? + pravidla přímo pro adminy

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Si pamätám keď Majster dostal Game Ban a fast povedal že nedostane admina ale predsa dostal admina Via ako polovica serveru ho neuznáva len tak dostal admina 5+ vac banov pohodička verim tomu keby inši admin by dostal Ban napríklad ja alebo decyg tak by nedal admina

A pokud chcete něco kde je majster nepříjemný tak se koukněte přímo na to demo jsem jsem posílal hned na začátku kde někde na začátku hned Majster byl nepříjemný na hráče LENDY

Petře, nevím, jestli sis ještě nevšiml, ale Fast se ještě nevyjádřil, takže se za něj logicky ani nepostavil.. Zdá se mi, že psal, že v sobotu udělá livestream, kde se k tomu nejspíš bude vyjadřovat, pokud se nemýlím.

Jako ani se nedivím že pár lidí co chodilo na CMG PRAVIDELNĚ přestalo chodit byly to většina těch lidí co už nebavilo hrát kompety A když se stal majster adminem a byla furt Skytower tak se vykašlali i na CMG . Např. Apple,Sky,Matoni atd.......................

Hráči dělají server takovej jakej je , ale admini ovlivnují hráče až tak moc že si hráč řekne že radši bude hrát už něco jiného či jenom přestane hrát na tom serveru . Ano zatím to bylo sice okolo 5 stálejch hráčů ale nevíte zda za týden to bude už 8 či jinak . Lidé mají jenom jedny nervy a nevíte kolik hráčů dávali tomuhle serveru druhou šanci atp.

Tímhle jsem chtěl jenom říct že pokud některý lidi jednou či vícekrát naštvete tak už pak ani nemusí přijít

Tak napíšem sem aj ja svoj názor na danú tému.
................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
CHEATY?:
To video, čo sem dal Petr Kejklas na začiatku ako dôkaz si myslím ja osobne na 70%, že to nebol basic shot (možno sa mýlim, pravdu vie len Majster), áno missol ho ale aj tak si myslím, že to nebolo basic, viem stávajú sa aj také veci, veľa prohráčov v proligách dali takéto shoty, dlho som pozoroval Majstera (áno viem, pozerám sa na hráčov ktorý sú lepší ako ja), ale vždy keď som ho pozoroval tak viac ako 20% z toho playu, čo dal neboli basic shoty (možno šťastie). Síce dostal Gameban, ale ja som si osobne myslel, že Fast mu odobere práva, čo by väčšina majiteľov druhých serverov urobila, bol som prekvapený keď mu ho nechal, ale je to fastove rozhodnutie ( je to nespravodlivé voči ostatným adminom ale nevadí). Či dostal už za skinchanger, za hacky, za griefing atď. To vie len on sám, či sa prizná alebo nie to je na ňom, keď hovorí, že to dostal za skinchanger tak mu to verím a nerieším to.
SPRÁVANIE:
Čo sa týka Majsterovho správania som si všimol aj ja, v poslednej dobe si ,,celkom trošku´´ toxic, ale poznám horších a toxickejších hráčov než je Majster, viem čo hovorím 4k+ hodín na csgo robí svoje. Majster mal by si sa trošku kontrolovať lebo to s lendym som už počul veľa krát na servery, aj to ako sa v poslednej dobe správaš, nesťažuje sa málo hráčov na teba, takže radšej by som to radšej riešil, ale tak nepoznám hráča ktorý nerobí chyby alebo není aspoň trošku toxic.
MENENIE MAPY:
Mne osobne to nevadí, pretože sa priznám neznášam course mapy, pretože mi to nejde a preto mám radšej mapy, kde si môžem trošku potrénovať aim. Tak, ale keď to vadí viac ako ostatným hráčom tak to je celkom problém, pretože komunita je podľa mňa najdôležitejšia časť serveru. Preto by som to radšej nemenil byť na tvojom mieste.

Takže si myslím, že Majster môže mať nejaké cheaty, neviem to na 100%, takže verím, že to bol iba lucky shot. Uvidíme ako sa rozhodne Fast, pretože to je na ňom, možno aj na Honzovi, pretože 2 majitelia viac urobia ako 1 majiteľ.

To je všetko z mojej strany.

PS: Prosím dajte mi LIKE.

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Zdravím,

nebudu zde psát opět slohovou práci, jako minule, protože na to nemám čas. Někdo zde psal, že prý tyto příspěvky ignoruji, zde řeknu pouze jedno, mám práci, osobní život a nemůžu zde být 24/7.

Veškeré příspěvky jsem četl a utvrzovaly mě v jednu věc, že tuhle stížnost zamítnu. Místo aby se řešilo, jestli Majster má či nemá údajné cheaty, tak se zde zbytečně zajíždělo až do osobních věcí, a to nemluvím o těch příspěvcích, které byli zcela mimo.

Tyto předložené důkazy jsou zcela irelevantní, aby se s nimi mohlo dále nakládat. První video sice nevypadá, že by to dal každý hráč, ale může se to stát. Další video, jak již zde bylo zmíněno, tak při LR je vidět pomocná čára, díky níž můžete snáze rozpoznat pozici hráče.

Dále k těm VAC banům, tohle jsem projednával s Caleonem, kde jsme nakonec usoudili, že mu to promineme. Přesné důvody si již nepamatuji.

Stížnost z těchto důvodů zamítám.

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní