Návrhy na pridanie na server.

Moderátoři: CS:GO, PODPORA

Zamčeno
MAN|TM
Kontaktovat uživatele:

16 čer 2018 18:59

1. Fáze:
1.1) Server: Jailbreak, Jailbreak no-kids
2. Fáze:
2.1) Co přidat:
1. Nové skiny pre VIP (!cw, !zbran) stíšiť hlasitosť, sú strašne nahlas. Ak sa to dá v nastveniach, nevedel som ale naservery mi nikto pomôcť nevedel.
2.Po móde (napr paintball) sa zmení knife na default (ak máte napr bayonet) mohlo by sa to opraviť.
3.Príkazy napr !vips - uvidí online VIP hráčov alebo !admins- uvidí sa online admin na servery. VIP hráči môžu pomôcť novým hráčom ak tam nieje momentálne admin.
4.Nove módy, všeličo je zaujímavé napr. CT vs T kde by boli CT a T proti sebe s deaglom a T by museli zabiť CT a naopak, stým že CT by sa mohli hýbať alebo by mali nejaký shield a T nie. Alebo nejak to doladiť proste nejakú zmenu.
5. Správy kde sa začína * by videli len VIP hráči a nie ostatní hráči a CT. Ďalej priama správa pre nejakého hráča- !správa.
Nápadov je veľa, len vedieť čo je možné a čo nie . :)
Steam : steamcommunity.com/id/TheOnly1Man/

Fastmancz
Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál

17 čer 2018 10:54

Dobrý den,

předem děkuji za návrh, kterým se snažíte vylepšit server/y.
MAN|TM píše:1. Nové skiny pre VIP (!cw, !zbran) stíšiť hlasitosť, sú strašne nahlas. Ak sa to dá v nastveniach, nevedel som ale naservery mi nikto pomôcť nevedel.
- Modely zbraní do !cw se plánují, ale děláme to postupně, aktuálně je tam dostatek zbraní. Zvuky zbraní se řeší (konkrétně u dvou zbraní - Fate Blackgold; Fate White.)
MAN|TM píše:2.Po móde (napr paintball) sa zmení knife na default (ak máte napr bayonet) mohlo by sa to opraviť.
- S tím bohužel nic neudělám, jsou to dva odlišné pluginy. Defaultní knife musel být takto řešen z důvodu bugu.
MAN|TM píše:3.Príkazy napr !vips - uvidí online VIP hráčov alebo !admins- uvidí sa online admin na servery. VIP hráči môžu pomôcť novým hráčom ak tam nieje momentálne admin.
- Tuto funkci nemáme v plánu přidávat.
MAN|TM píše:4.Nove módy, všeličo je zaujímavé napr. CT vs T kde by boli CT a T proti sebe s deaglom a T by museli zabiť CT a naopak, stým že CT by sa mohli hýbať alebo by mali nejaký shield a T nie. Alebo nejak to doladiť proste nejakú zmenu.
- Je těžké vyvíjet nové módy, když chybí nápady. O této problematice víme, ale jak jsem již zmiňoval, chce to nějaký koncept.
MAN|TM píše:5. Správy kde sa začína * by videli len VIP hráči a nie ostatní hráči a CT. Ďalej priama správa pre nejakého hráča- !správa.
- Pokud začnete zprávu s " * ", tak jí vidí všichni hráči, kteří mají VIP. V tomto případě se vyplatí, pokud se bavíme o Jailbreak serveru, používat team chat. Možnost psaní soukromých zpráv konkrétnímu hráči, aktuálně neplánujeme.

S pozdravem,
Fastmancz.
V případě problému mě kontaktujte na můj email: fastmancz@cmgportal.cz

Zamčeno