Sťaznosť na flafyho

Moderátoři: CS:GO, PODPORA

Zamčeno
siso

27 čer 2018 19:18

1. Fáze:

1.1) Vaše STEAM ID: STEAM_1:1:100468636
1.2) Nick ADMINA: Flafy

2. Fáze:

2.1) Datum a čas incidentu: 27.6.18:56
2.2) Důkazy: napisal som do chatu 1. 60hp 2. ma 3. kill him + podla neho to bola šikana čo som robil ale vtedy čo boli v rade to bolo premyslene tak aby to aj ostatný spravili.
2.2.1) Demo: 
ba_jail_Bravo_27-06-2018_18-42-34.dem
2.3) Vyjádření k dané stížnosti: Dostal som mute na 30m bezdôvodný lebo som povedal info že ma 60 hp lebo som mu dal -40 a dal mi mute na 30m + dostal som ešte ban za šikanu aj ked som mu povedal flafy čupí a skáče (na 10 sekund) a to je všetko normalne mi to robia aj ostatný.

3. Fáze:

3.1) Doporučení z Vaší strany:  zmeniť ho na hráča
3.2) Co byste si přál/a jako kompenzaci: nič

Flafy
Admin - CS:GO

27 čer 2018 19:34

Ahoj siso,

Než začneme, jsem rád, že zrovna ty jsi podal stížnost proti mě. :)

Začal jsi tím raděním, tak jsem tě potrestal dle pravidel - Mrtví nesmí radit. Poradit smí pouze v případě že je nějaký hráč AFK. (Mrtví nesmí radit přes jakýkoliv komunikační program)
Prozradil jsi mé HP, čímž jsi zvýhodnil vůči mě své spoluhráče.

Poté co jsi dostal gag na 30 minut jsi nejspíše chtěl řešit své osobní spory za CT proto sis vzal wardena a opět si porušil pravidla - Warden nesmí dávat zmatené příkazy typu: Skáčete, kucháte a jste pravým, levým, pravým bokem otočení k celám. (neboli několik přikazů rychle řečených za sebou) Příkaz musí být smysluplný. Ty jsi dal příkaz "Flafy čupí, skáče a otáčí se o 360°".
Jelikož jsem chtěl aby ses uklidnil a zbytečně neporušoval další pravidla kvůli tomu, že jsi byl na mě naštvaný, tak jsem ti udělil CT ban na 30 minut.

Není to zas tak dlouhý čas a dle mého ti tento čas pro uklidnění měl stačit. Všichni víme jak se chováš, tak mi na tvém místě přijde stížnost trošku zcestná.

Děkuji za pochopení, krásný zbytek dne,
Flafy.

siso

27 čer 2018 19:43

odteraz kazdu malickost nahlasujem na forum a možeš to stale pozerať :)

Fastmancz
Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál

28 čer 2018 15:10

Dobrý den,

z interního šetření nebylo zjištěno žádné pochybení ze strany admina Flafyho. V případě, že jste byl mrtvý a napsal do chatu informaci, která nějakým způsobem mohla zvýhodnit ostatní hráče (tj. napsat stav HP, Armoru či jiných informací), tak se jedná o porušení pravidel CMG Portál, to jest https://cmgportal.cz/csgo/pravidla/globalni/ - 8).

Z dema je zřejmé, že se jedná o šikanu z Vaší strany. Stížnosti bereme velmi vážně. Z těchto pádných důkazů Vám byl udělen ban na dobu 4 hodin.

Demo bylo dodáno do našeho archivu:

STAV: ZAMÍTNUTO

S pozdravem
Fastmancz
V případě problému mě kontaktujte na můj email: fastmancz@cmgportal.cz

Zamčeno