Sťažnosť na Honzu - ´´supporta.´´

Moderátoři: CS:GO, PODPORA

MAN|TM
Kontaktovat uživatele:

30 srp 2018 16:23

Vaše STEAM ID: STEAM_0:0:137004728
Nick SUPPORT:  HONZA

Datum a čas incidentu: Nieje to jeden incident
Důkazy: jb_snow_v2_30-08-2018_14-31-47.dem (Dnešné ktoré už jednoducho ma nasralo, posledné kolo)
Vyjádření k dané stížnosti: Je mi ľúto že to zašlo až sem, a Honza vyzeral byť v pohode týpek, no jednoznačne by NEMAL byť support / akákoľvek podpora. Správanie daného hráča je maximálne nezodpovedné. K dnešnému incidentu: Na začiatku kola sme 3 hráči vyhrali Milionára. Warden nás dal do boxu. Hráči s nevýhodou išli na outside a niečo robili. Tčko (Knify) sa dostalo von alebo neviem čo dostal voľnosť pohybu (zaujimave ze warden onicom nevedel) a vsetkych nas v boxe zabil. (Postláčal gombiky, ale to je jedno). Samozrejme všetci 3 hráči sme boli nahnevaní. Do chatu som x krát napisal že ako je to možné (podotykam, slušne, a este som vyzýval Honzu aby to nejak vyriesil ked ma supporta) KAŽDEMU to bolo jedno. Bol tam chaos. Maximalne som bol naj*baný tak som zacal písať sprosto a spamovat nech si to niekto všimne. PAN SUPPORT jedine co spravil bolo, ze mi dal gag. A situaciu nevyriesil. Nasledne naco mi napisal do chatu že som nula :) Screen zde: http://prntscr.com/kop48o
Ďalšia situácia nášho supporta: Povedal hráčovi nech dá FK veď si dal slay ? To je správanie vhodné supporta ? Kedze som pozeral celu mapu aby som nasiel toto kolo, tak dodávam ze Honza celu mapu hovoril ze daju maniacikovi slay. Taktiez KED DAL BYFOXAK UMYSELNY FK, HONZA NEUROBIL NIČ, ALE SA LEN SMIAL !! (Musel som napisat Decygovi, ktorý mu po nejakom čase dal ban keďže Honza by mu nedal lebo su kamarati) Je to vhodne spravanie ? Demo:  https://tv.cmgportal.cz/jb_obama_v5_bet ... -54-13.dem Kolo: 3:7 - 11.kolo. V tom istom deme v kole 9. povedal byfoxak ´´Odplata bude sladka za FK (na predchadzajucej mape) a Honza odpovedal: No, aj mne by mohla uletieť myška.
Nehovoriac že keď minule došiel nový hráč na server, Honza mu neporadil 
NIČ čo sa daný hráč pýtal ale len si robil srandu. Napr. ´´Kam mám isť´´? (Mali Tčka ist na hl.jb plošinu) a Honzova odpoveď ´´Jdi kam chceš´´ A hráč dostal kill. Demo nemam takže je mi jasné že vam to bude jedno :).
Doporučení z vaši strany : CMG portál a CMG servery mam rád a hrávam nanich už dosť dlho (ešte keď nokid fungoval na 100%) a preto aj píšem túto sťažnosť aby nových hráčov neodplašoval SUPPORT ktorý si robí zo serveru len srandu aj slovami ako ´´Veď ja som toho supporta ani nechcel a je mi všetko jedno´´. Takže odobrať supporta dáť ho niekomu kto by bol príkladom supporta.

Co byste si přál/a jako kompenzaci: Nič, toto je posledná sťažnosť a na CMG aktívneho hrania končím ako vačšina OLD-Gamers hráčov zo servera.

Steam : steamcommunity.com/id/TheOnly1Man/

Adamek
Admin - CS:GO

30 srp 2018 16:32

Man má pravdu to co napsal a vidím to i já jak se Honza správá na serveru. I mně Honza napsal že jsem pro něj frajírek že semnou vycházet nikdy nebude. A na jako argumenty na hráče kteří chtějí něco vyřešit tak jim odpoví ať napíšou na forum a nebo že tu mají adminy.

Honzinek
Podpora

30 srp 2018 16:38

Zdravím,

vyjádřím se k zatím jen k této větě, celkově až večer, až budu mít čas ''Nehovoriac že keď minule došiel nový hráč na server, Honza mu neporadil NIČ čo sa daný hráč pýtal ale len si robil srandu. Napr. ´´Kam mám isť´´? (Mali Tčka ist na hl.jb plošinu) a Honzova odpoveď ´´Jdi kam chceš´´

- To sis vymyslel, když je nový hráč na jb, tak se mu snažím ulehčovat hru - když něco udělá špatně, tak mu to vysvětlím a nezabiju ho, někteří hráči mi za to nadávají, že nadržuju, ale kdybych se choval tak, jak jsi napsal, tak to bych i sám pochopil, že je semnou něco špatně.. Zbytek vyjádření k dané stížnosti sem napíšu jak už jsem zmínil večer.

- Adame, napsal jsem, že s tebou vycházet nebudu, ale že to nebudu dávat najevo, to je rozdíl :), takové lidi, jako jsi ty nemusím.

S pozdravem Honza.

Adamek

30 srp 2018 16:40

Máme jako A-TEAM takové pravidlo že semnou musíš vycházet :)

MAN|TM
Kontaktovat uživatele:

30 srp 2018 16:47

Ty si nebol vtedy CTčko ale Tčko. Mapa bola jb_electric_todestrakt. Bolo to celkom dávno, som rád že som nasiel demo vobec k tej obame (že sa mi chcelo). Takže ak nechceš, never tomu. Pravdupovediac je mi to jedno. :) Ale sám vieš aká je pravda a čo robíš a ako sa správaš. 2dema som tam dal a aj dôkazy. Zvyšok je len na okraj, keďže ´´Je mi ľúto ale bez dôkazov nemozeme nic spravit´´
Steam : steamcommunity.com/id/TheOnly1Man/

Honzinek
Podpora

30 srp 2018 16:49

Adame, mysli, když říkám, že s tebou normálně nebudu vycházet, ale na serveru to nebudu dávat najevo, co tím asi myslím, že na serveru budu... 

Adamek

30 srp 2018 16:52

Na serveru dáváš najevo že semnou nevychážíš tak nevím co tu píšeš

Honzinek
Podpora

30 srp 2018 16:55

O tom nevím, příklad, kdy to šlo vidět?

Adamek

30 srp 2018 16:57

Skoro vždy a neřeš už můj názor radši řeš to co tady Man napsal.

Honzinek
Podpora

30 srp 2018 17:03

K tomu screenu, kde jsem ti napsal, že jsi nula, proč neodešleš celý chat? :)) btw. to ''si nula'' nebylo na to, co jsi psal do chatu, ale na to, jak jsi říkal, že jsem ko*ot, že jsem support že ty jsi chtěl být support taky a fast říkal, že na to udělá nábor či co.

https://ctrlv.cz/DiYx
Naposledy upravil(a) Honzinek dne 30 srp 2018 17:17, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno